Jak prawidłowo nakładać odżywkę?

Nakładanie odżywki po myciu włosów to punkt obowiązkowy w codziennej rutynie pielęgnacyjnej – zgodnie potwierdzają eksperci MUDII. Zawarte w odżywce związki odbudowujące i składniki aktywne zamykają łuskę, przez co po myciu włosy łatwiej się rozczesują, są bardziej podatne na układanie, a ich struktura gładsza i bardziej lśniąca.

4 istotne kroki w stosowaniu odżywki do włosów.

 

MAKE YOUR HAIR HEALTHY AGAIN.

 

LET THE REAL SMOOTH REVEAL.

Nakładaj odżywkę na zwilżone, oczyszczone włosy. Przed jej aplikacją upewnij się, że Twoje włosy są dokładnie umyte. Czyste włosy ułatwią wchłanianie składników aktywnych z produktów, co zwiększy ich skuteczność.

MOISTURIZE ALL OVER.

Rozprowadź ją po całej długości włosów, zaczynając od środka do końcówek. Masuj włosy delikatnie, aby odżywka została nałożona proporcjonalnie. Dla pogłębienia efektu, rozczesz włosy grzebieniem.

LEAVE- IT AND WASH IT.

Pozostaw na włosach około 5 minut i spłucz obficie wodą. Czas ten pozwoli składnikom wnikać głęboko w strukturę włosa, zapewniając optymalne rezultaty. Pamiętaj, aby odżywkę dokładnie spłukać ciepłą, lecz nie gorącą wodą, upewniając się, że na włosach nie pozostały żadne resztki produktu.

DON’T STAY WET.

Na koniec koniecznie wysusz włosy. Składniki aktywne zawarte w odżywkach Mudii, pod wpływem ciepła z suszarki dają najlepszy efekt.

Regularna pielęgnacja przy użyciu odżywki pozwoli Twoim włosom zachować nawilżenie, elastyczność i blask. Pamiętaj, aby dopasować produkty do swoich potrzeb i oczekiwanych efektów. Hair care created so you can stay careless.
Chcesz wiedzieć więcej? Poczytaj o tym, co ważne dla Twoich włosów. Na naszym blogu znajdziesz wartościowe treści na temat świadomej pielęgnacji włosów i skóry głowy, instrukcje, czy cenne porady. Bądź na bieżąco i czerp inspirację od naszych ekspertów.

PS. Z nami osiągniesz najlepszy wygląd swoich włosów.

STAY IN HAIR TOUCH.